Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2,5 izbového rodinného domu v tichej lokalite Ružinova

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Nové záhrady VI
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
76 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
21.06.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 750,00 €/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2,5 izbový rodinný dom o výmere 76 m2. Nehnuteľnosť je zrekonštruovaná, čiastočne zariadená s terasou a veľkou slnečnou záhradou o výmere 775 m2. Dispozícia: Vstupná hala, chodba, kúpeľňa s WC a bidetom, samostatná priestranná kuchyňa spojená s jedálenskou časťou, obývačka, nepriechodná spálňa a pivnica. S obývačky je vstup na terasu a do záhrady. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, vinič a okrasné dreviny. Parkovanie je možné vo dvore, alebo pred domom. Výhodou dobrá dostupnosť na obchvat a hrádzu. MHD cca 2 min. od domu. V okolí dobrá občianska vybavenosť. Dom je vhodný na dlhodobý prenájom, ako rodinné bývanie pre 2 osoby (+ dieťa)  so vzťahom k záhrade. Domáce zviera po vzájomnej dohode. Cena 750 €/mesiac + 150€ energie.Dom je voľný ihneď. Obhliadky po dohode. Záujemca hradí províziu 1. mesačné nájomné bez energií.