Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka Prenájo

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Ružinovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
11.06.2022
Aktualizované
11.06.2022
Cena 590,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka Prenájom 2 izbového bytu na Ružinovskej ulici, vratane parkovacieho miesta. Byt je na 4 poschodí, 50m2, balkón, pivnica, parkovacie miesto. Byt je v novostavbe, kompletne zariadeny. - chodby: botník, zrkadlo - kúpeľňa: umyvadlo, vaňa, toaleta, práčka - spálňa: manželská posteľ, vstavaná skriňa, nočné stolíky svetlá - kuchyňa spojená s obývačkou: sedačka, TV, konferenčný stolík, barový pult, Kuchynská linka, chladnička, rura, sporák K bytu patrí aj parkovacie miesto. Cena najomne 450 eur + parkovacie miesto 40 eur + energie 100 eur Spolu 590 eur. V cene bytu nie je internet. To je cca 17 eur. Byt je volny ihned podľa dohody. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena