Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 500 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom kompletne moderne zariadený 2-izb byt v R

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Muškátová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Cena 440,00 €
Miškusová Andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenájom kompletne moderne zariadený 2-izb byt v Ružinove na Muškátovej ulici o veľkosti 51m2, ktorého súčasťou je aj balkón 2m2. Byt sa nachádza v zateplenom 4-poschodovom dome, na 1. poschodí (nie prízemie), orientácia na východ (spálňa) a západ (obývačka + kuchyňa). Kuchyňa je spojená s obývačkou. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane okien, elektrických vedení, rozvodov vody a odpadu. Byt sa prenajíma s kompletným zariadením: 2 x rolldor, komplet vybavená kuchyňa (okrem umývačky riadu), obývačka, TV, kúpeľňa a spálňa. Byt je vhodný pre jednotlivca, príp. bezdetný pár. Byt sa nachádza v peknom tichom prostredí s dostatkom zelene, výbornou občianskou vybavenosťou (v blízkosti RETRO) a dostupnosťou do mesta. Do bytu je možnosť zavedenia UPC, Orange. Cena najmu 440€ + energie 130 € Byt je volny od 20.10.2020 V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385.