Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 391 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 3-izb. bytu v príjemnej, tichej lokalite

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Narcisová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Cena 630,00 €
Miškusová Andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenájom 3-izb. bytu v príjemnej, tichej lokalite Ružinova, pri OC Retro, Ružinovská nemocnica, Narcisová ulica, Bratislava II - Ružinov. Skvelá dostupnosť busom i električkou. V roku 2019 prebehla opätovná rekonštrukcia kuchyne, kúpelne a WC. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. Byt má 69 m2 + balkón, 4 poschodi.- vstupná chodba- izba- spálňa- obývačka- kuchyňa- kúpelňa a WC Byt sa nachádza vo veľmi dobrej a vyhľadávanej lokalite Ružinova na ulici Narcisová , hneď vedľa OC Retro. Výborná dostupnosť MHD - trojelbus (Gagarinova) a električka (Ružinovská). V Blízkosti sa nachádza bežecká dráha, tenisové centrum, poliklinika, nemocnica. Príjemné prostredie so zeleňou, jazerom a možnosťou prechádzok. Cena: 630,- EUR vrátane energií pre 2 osoby. Byt je voľný od 01.11. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385.