Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2,5 izbového bytu nachádzajúci sa v MČ R

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Narcisová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
29.03.2021
Cena 630,00 €
Andrea Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka. Prenájom 2,5 izbového bytu nachádzajúci sa v MČ Ružinov na Narcisovej ulici. Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 6. Celková plocha bytu je 64m2. Byt je po kompletnej rekonštrukcií, vrátane výmeny el. rozvodov. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa prechádza do malej izby, kuchyne a do obývacej izby. Z obývacej izby sa ďalej prechádza do spálne a do kúpeľne, ktorá je spojená s WC. Súčasťou bytu je aj lodžia. V bytovom dome je zrekonštruovaný výťah, ktorý sa nachádza hneď na úrovni vstupu a nie až na medziposchodí. Byt sa prenajíma zariadený, s vybavenou kuchynskou linkou (vstavané spotrebiče, riady). V chodbe je veľká vstavaná skriňa. V obývačke je rozkladací gauč, stôl so stoličkami a obývacia stena s TV. V spálni je okrem manželskej postele aj skriňa na oblečenie. V kúpeľn. V kuchyni a kúpeľni je aj elektrické podlahové kúrenie. Cena 345 eur + energie 285 eur vrátane a káblovej TV s internetom 630 eur. Byt je voľný od 1.4.2021 V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.