Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 517 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Misksuova andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenajom 1,5-izbového bytu v Ružinove (Tomášiková

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Tomášiková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
22.02.2021
Cena 550,00 €
Misksuova andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenajom 1,5-izbového bytu v Ružinove (Tomášiková ulica) . Byt je v 10 r. novostavbe , komplet zariadený v tichej a zelenej časti Ružinova, situovaný na 4. poschodí s výťahom, ihneď vhodný na bývanie. Vybavenie bytu: veľká vstavaná skriňa, bezpečnostné dvere, rýchlovarná kanvica, mikrovlná rúra, chladnička, pračka, televízor... Cena 490 EUR + energie 60 eur Spolu 550 eur. Vhodný pre pár. Voľný ihned. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385. Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.