Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
319 036 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenajm 2 izbového bytu v OV s rozlohou 53 m2 v b

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Jegeho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 640,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenajm 2 izbového bytu v OV s rozlohou 53 m2 v bytovom dome na Jégeho ulici / Jégeho alej. Byt je kompletne zariadený (TV, WiFi, elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, práčka, mraznička, všetky kuchynské potreby ...). Bytový dom má recepciu so stálou strážnou službou a kamerovým systémom. K bytu prináleží komora a parkovacie miesto v spoločnej garáži prízemí bytového domu. Vhodné pre jednu/dve osoby, bez domácich zvierat. Byt je hneď k dispozícií. Náklady na prevádzku bytu: elektrická energia, dodávka studenej a teplej vody, stočné, dodávka tepla, odvoz komunálneho odpadu, koncesionárske poplatky za TV a rádio, poplatky za káblovú televíziu a pripojenie na internet sú zahrnuté v cene nájmu. Lokalita: Veľmi dobrá poloha bytu zabezpečuje jednoduchý prístup autom aj MHD. Pešo dostupné sú, Zimný štadión Ondreja Nepelu, trhovisko Miletičova, OC Centrál, Národné tenisové centrum, plaváreň Pasienky, nákupné centrum Polus City, Fakultná nemocnica Ružinov atď. Cena. 640 €/mesiac. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385.