Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponuka whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Pavlovova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 980,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Ponuka whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Prenájom pekného 3 izbového bytu o výmere 98 m2 v tichej lokalike 500 bytov – Nivy pri autobusovej stanici, na Pavlovovej ulici. Byt má výbornú dopravnú dostupnosť do centra a 3 min. pešo do business centier a do obchodného centra Nivy. Byt je situovaný na 2/4 poschodí tehlového domu. Zo zadnej strany domu je tichý parčík. Byt má drevené okná, bezpečnostné dvere a má bežné opotrebovanie. Byt je kompletne vybavený elektrospotrebičmi vrátane pračky. Všetky izby sú nepriechodné. Byt pozostavá z veľkej samostatnej priestrannej obývačky s veľkou slnečnou lódžiou (6m2), dvoch samostatných izieb, WC, kúpeľne, priestrannej chodby a malej lódžie. Byt sa prenajíma bey pivnice a parkingu (parking verejný). Byt je voľný k nasťahovaniu ihneď. Cena pre 3 osoby je 980 Eur vrátane energií. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena. Byt sa ponuka cez RK