Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba Jegeho Ružinov, 1i byt, garáž

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Jégeho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
25.03.2020
Aktualizované
25.03.2020
Cena 450,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

AHOJ REAL realitná kancelária ponúka na prenájom NOVO kompletne zariadený a vybavený 1 izbový byt v NOVOSTAVBE JÉGEHO ALEJ / 3- ročná novostavba/ ulica JÉGEHO blízko pri OC CENTRÁL, Orange, Henkel, zimný štadion,  byt má 40 m2, balkon byt je na 7 posch. s  výťahom interNET a káblová TV  k bytu prislúcha aj pivnica v byte KLIMATIZÁCIA parkovacie státie v GARAŽI domu NOVO zariadený s novou kuchyn. linkou a spotrebiče sporák, chladnička, práčka, mikro., TV manželská postel, sedačka, komody, samostatný ŠATNÍK Pri dome obchody, Bio potraviny, kaviarne, pizeria, blízko tržnica Miletičová, Trnavské mýto tržnica,  OC CENTRÁL, Orange, Henkel, zimný štadion, atd. Mesačný nájom 450.-€ plus energie. RK TEL: 0948 315 513, 0948 316 613 ahojreal@ahojreal.sk ahojreal.sk