Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 331 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EDEN PARK novostavba, Ružinov, garáž

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Drieňová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
18.10.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 550,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

AHOJ REAL realitná kancelária ponúka na PRENÁJOM kompletne zariadený a vybavený 2 izbový väčší byt v NOVOSTAVBE EDEN PARK s výhľadom na jazero Štrkovec ulica DRIEŇOVÁ v Ružinove vo vyhľadávanej lokalite pri Štrkoveckom jazere byt má 65m2, loggia byt je na 11 posch. s výťahom v byte klimatizácia v cene aj káblová Tv a iNET parkovacie státie v GARÁŽI domu V byte nová kuchyn. linka a spotrebiče rohová sedačka, obýv. stena, manželská postel, skrine, komody aj SAMOST. ŠATNÍK Pri dome obchody, Billa, služby, kaviarne, reštaurácia, vináreň, kozmetický salon, atď. Vedľa domu jazero Štrkovec, možnosť športovania, tartanová dráha okolo jazera, amfiteáter, atď. Blízko na nový futbalový a hokejový štadion, národ. tenisové centrum, POLUS, OC CENTRÁL ...... Mesačný nájom 550.-€ plus mes. zálohové platby za energie. RK TEL. 0948 315 513, 0948 316 613, 0903 599 600 ahojreal@ahojreal.sk ahojreal.sk