Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
245 037 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Sušienková Radoslava
info@realityholding.sk
0917 206 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reality holding+ ponúka 2 izbový byt na predaj Bratislava-Ružinov Solivarská - TOP ponuka

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Solivarská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Typ stavby
Tehlová
Pridané
08.08.2017
Aktualizované
11.08.2017
Sušienková Radoslava Reality holding+ s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 206 206

Popis nehnutelnosti

Reality Holding + vám ponúka Na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií vo výbornej lokalite na Solivarskej ulici, Ružinov.

2 izbový bytík s balkónom sa nachádza v tehlovom dome na 3. zo 4. poschodí. Má rozlohu 55m2 + 2m2 pivnica a prešiel kompletnou rekonštrukciou v rámci ktorej boli vymenené el. rozvody, rozvody vody, plávajúce podlahy, dlažba, plastové okná, stierky.
Byt je orientovaný do tichého prostredia.
Je v OV, k dispozícií od Septembra.
Mesačné náklady sú vo výške 130€/mes.

135 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 121133 Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: