Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Martin Pevný
martin.pevny@butterfly-reality.sk
+421 904 482 547

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

R E Z E R V O V A N É

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Pošeň
Ulica
Šándorova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
07.08.2023
Aktualizované
25.09.2023
Mgr. Martin Pevný Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 904 482 547

Popis nehnutelnosti

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení klienta s citom a vkusom zrekonštruovaný 2 izbový byt v tichej lokalite na Šándorovej ulici v Ružinovepo byte sa môžeter prejsť aj tu:

https://bit.ly/3SZo19k

BYT:

Šándorová

50,21 m2 + 1,5 m2 pivnica + 2,8 m2 loggia + 0,9 m2 balkón

Poschodie 6/7

Orientácia na východ

dispozičné riešenie: predsieň, kuchyňa, izba, obývačka, kúpeľňa, toaleta, balkón, loggia, pivnicaV byte boli menené elektrické rozvody, drevené okná, nová kuchynská linka, kúpeľňa a toaleta, obnovené drevené parkety a omietky.

Kvalitné dizajnové materiály a spotrebiče (Franke, Bianco, Bongio one, Antonio Lupi...)DOM:

panel

zateplenýV pešej dostupnosti sa nachádaju potraviny (Kraj, Lidl, Billa) zástavka MHD (autobus, električka) škola, škôlka, detské ihriská či parky.CENA: 200.000 € (vrátane kompletného realitného a právneho servisu)

Zaujala Vás naša ponuka alebo máte doplňujúce otázky? Neváhajte nás kontaktovať.Mgr. Martin Pevný

0904 482 547

martin.pevny@butterfly-reality.sk

www.butterfly-reality.sk© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.