Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 525 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj útulnej garzonky na Narcisovej ul v BA II

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Narcisova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
20 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Predaj útulnej garzonky na Narcisovej ul v BA II - Ružinov - vedľa polikliniky Ružinov a Ružinovskej nemocnicce, úžitková plocha 20 m2, nachádza sa na 4.poschodí bez balkóna, prerobený pred 8 rokmi, stierky, jadro murované, plastové okno, bezproblémové parkovanie, vhodná investícia na prenajímanie ale aj ako štartovací byt v BA. cena: 82.300,-Eur aj na HU.Bez foto - len obhliadky. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile:0911 495 385.