Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 390 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

0911 495 385 Predaj 3 izbového bytu vo výbornej l

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Kozmonautická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Miškusová Andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

0911 495 385 Predaj 3 izbového bytu vo výbornej lokalite v Ružinove pri Martinskom cintorine s garážou. Byt je na ulici Kozmonautickej ulici pri Martinskom cintorine . K bytu patrí aj samostatná garáž Byt má úžitkovú plocha 64m2. Byt je v pôvodnom stave. Byt je s balkónom, 2 izby sú samostatné, obývačka je prechodná, kúpelka a WC samostatné, parkety, plastové okná so žalúziami, zamrežovaný balkón. Dom je zateplený a prešiel rekonštrukiou. Veľmi dobrí susedia, dobrá občianska vybavenosť, dobré napojenie na dialnicu, blizko Ikea a Lidl, Kraj. V blizkosti park Ostredkova, Štrkovacke Jazero, Nemocnica a Poliklinika Ružinov cca 900 m. Byt je ihned k nasťahovaniu. Byt je voľný. Cena: 185 tis. Eur s garažou - predaj len ako celok. AJ na HU. Investícia na rekonštrukciu cca 20 tisíc eur. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385.