Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodné priestory 155m2, Záhradnícka ul., Staré Mesto

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Záhradnícka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
150 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Pridané
09.06.2022
Aktualizované
09.06.2022
Cena 11,00 €/m2/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory s posledným využitím ako salón krásy, kozmetika, terapiem na Záhradníckej ul.. Výborná lokalita v širšom centre mesta s dobrou viditeľnosťou aj dostupnosťou. Nachádza sa na 1.podlaží s výkladmi do ulice. Podlaha: dlažba. Okná: plastové, otvárateľné. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Parkovanie pred budovou aj možnosť parkovanie vo dvore, za poplatok.

Cena: nájom 11€/m2/mesiac + energie a služby 4,30€/m2/mesiac + DPH. Províziu RK neplatíte!