Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 316 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Anna Capková maklér
RNDr. Anna Capková
anna@axisreal.sk
0948 700 109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Kancelárie od 17-192 m2, BA II. Nivy, Mliekárenská

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Mliekárenská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
17 m2
Celková plocha
17 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
20
Pridané
10.09.2019
Aktualizované
06.08.2020
Cena 7,50 €/m2/mes.
RNDr. Anna Capková Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 700 109

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v lokalite Bratislava II. RUŽINOV na ulici Mliekárenská. Kancelárie sa nachádzajú na 2. až 5. poschodí, v budove sú 2 nové VÝŤAHY, prenajať si môžete jednu alebo viac kancelárií od rozlohy 17 m2 až po uzamknutý celok s rozlohou 192,9 m2.
Na každom poschodí je k dispozícii spoločná kuchynka s malou jedálňou a sociálne zariadenie (3 dámske toalety a 2 pánske).

STAV PRIESTORU:
Kancelárie sa nachádzajú v administratívnej prevádzkovej budove. Vo všetkých priestoroch sú plastové okná, v zrekonštruovanom krídle je v každej kancelárii KLIMATIZÁCIA, v niektorých kanceláriách sú plávajúce podlahy, v iných sú na podlahe koberce, v niektorých je umývadlo. Prenajímajú sa NEZARIADENÉ nábytkom. Možnosť PARKOVANIA pred budovou bez poplatku a za budovou vo dvore za poplatok. Voľné ihneď.

PLATBY:
Cena za prenájom je od 7,50 eur/m2/mesiac vrátane energií + DPH. Depozit vo výške dvojmesačného nájmu. PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE.

LOKALITA:
Budova sa nachádza vo výbornej lokalite s výbornou dostupnosťou autom aj MHD, výborná občianska vybavenosť v okolí.

/ PRENÁJOM / KANCELÁRSKE PRIESTORY / BA II. RUŽINOV / MLIEKÁRENSKÁ ULICA / KLIMATIZÁCIA / NEZARIADENÉ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.