Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 538 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Kancelárske priestory 180 m2, 4X PARKING, BA II. Galvaniho

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Galvaniho
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
180 m2
Celková plocha
180 m2
Počet izieb
6
Pridané
15.11.2019
Aktualizované
14.04.2020
Cena 1 200,00 €/mes.
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kancelárske / komerčné priestory o rozlohe 180 m2 v lokalite Bratislava II. mestská časť Ružinov, Galvaniho ulica. Priestory sú situované na 1.poschodí v rodinnom dome so samostatným vchodom z ulice. Dispozíciu tvorí veľký otvorený priestor, 3 samostatné kancelárie, kuchynka, sprchovací kút, dve toalety a samostatná miestnosť v podkroví. Vyhradené sú 4 PARKOVACIE MIESTA, dve vo dvore a dve na ulici pred domom. Možnosť umiestnenia svetelnej reklamy na budove.

STAV PRIESTORU:
Nadstavba kolaudovaná v roku 2004 je vybavená ALARMOM, VONKAJŠÍM KAMEROVÝM SYSTÉMOM a KLIMATIZÁCIOU mimo podkrovia. Vchodové dvere sú bezpečnostné, okná plastové so žalúziami alebo drevené v podkroví, na zemi nájdete plávajúcu podlahu, dlažbu alebo koberce koberec. Kúrenie je zabezpečené radiátormi ktoré ohrieva plynový kotol, voda v kuchynke a v sociálnom zariadení je ohrievaná elektrickým boilerom. V kuchynke sa nachádza menšia kuchynská linka s mikrovlnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. K dispozícií je aj optické pripojenie na náklady nájomníka. Priestory sa ponúkajú v stave ako na fotografiách a k dispozícií sú ihneď.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí jeden mesačný nájom vo výške 1200,- euro + vratný depozit vo výške troch nájmov prípadne dohodou.
- poplatky za energie sa platia podľa spotreby po vyúčtovaní.
LOKALITA:
Daná lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, obchody, kaviarne, nákupné centrá, banky, MHD spojenia.

/ KANCELÁRIE / KOMERČNÉ PRIESTORY / PRENÁJOM / 4 X PARKOVANIE / KLIMATIZÁCIA / KAMEROVÝ SYSTÉM / ALARM / 180 M2 / BA II. RUŽINOV / GALVANIHO ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.