Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
283 938 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Kancelárie (od 11 m2-do 202 m2) BA II. Ružinov,Mlynské nivy

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Mlynské nivy
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
11 m2
Celková plocha
11 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
8
Pridané
13.07.2017
Aktualizované
10.10.2018
Cena 12,00 €/m2/mes.
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory o celkovej rozlohe 292 m2 v lokalite Bratislava II. Ružinov, ulica Mlynské nivy. Kancelárie sa nachádzajú v 3-poschodovej administratívnej budove. Táto je zateplená, vstup do budovy je na čip. Do budovy je stály prístup 24 hodín denne 7 dní v týždni aj počas sviatkov. Je zabezpečená kamerovým systémom a pripojená na pult centrálnej ochrany. V jej priestoroch sa nachádza bufet s jedálňou. Pred budovou je možnosť prenajatia parkovacieho miesta za 33,- euro/mesiac za jedno státie.

STAV PRIESTORU:
Kancelárie sú vymaľované, na podlahách sa nachádza plávajúca podlaha, okná sú plastové so žalúziami. Priestory sú klimatizované, sociálne zariadenie sa nachádza na chodbe. Aktuálne sú k dispozícií 3 kancelárie na 2.poschodí o rozlohe 29,9 m2, 24,17 m2 a 36,38 m2. (zvýraznené žltou farbou v pôdoryse). Od 1.10.2017 sú k dispozícií kancelárie na 3.poschodí ktoré je možné prenajať ako celok v sume 11,50,- eur/m2/mesiac. Ich rozmery sú 47,77 m2, 38,37 m2, 21,17 m2, 23,26 m2, 60,29 m2 a kuchynka o rozlohe 11.6 m2. (zvýraznené zelenou farbou v pôdoryse). K dispozícií sú aj oddelené sociálne zariadenia.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačné nájomné vo výške 12,- eur/m2/mesiac vrátane energií bez DPH.
PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie a skvelú dostupnosť na diaľničný obchvat a rovnako tak aj do centra mesta.

/ KANCELÁRSKY PRIESTOR / PRENÁJOM / BRATISLAVA II. RUŽINOV / ULICA MLYNSKÉ NIVY /