Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Petra Hayek
petrahayek@expisreal.sk
0917 854 239

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ viacgeneračný RD PRIEVOZ s 3ma bytovými jednotkami Bratislava EXPIS REAL

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Prievoz
Ulica
Vyšná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
322 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
01.04.2021
Aktualizované
01.04.2021
Bc. Petra Hayek Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 854 239

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 7izb tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej štvrti Prievoz, Dom pozostáva z 3 bytových jednotiek, a nebytovej časti vhodnej na podnikanie. Prízemie:

2izb byt - 49,51m2

Veľká garzónka - 36,02m2 

Nebytový priestor zabezpečený alarmom - 72,11 m2 /  OBCHODNÝ PRIESTOR s povoleniami všetkých úradov:

- Inšpektorát práce
- Reg. úrad verejn. zdravotníctva
- Správa o odbornej prehliadke a skúške el. zariadenia
- Miestny úrad

Priestor bol využívaný ako predajňa, ktorý je zabezpečený alarmom. Rodinný dom je zabezpečený tiež kamerovým systémom s nahrávaním deň/noc, 5 kamier.
Obchodný priestor  je možné ho využiť aj na iné účely (kancelárie, posilňovňa, dieľňa, ateliér, biliard, ping-pong, zmrzlináreň atď.)


Pozemok nemá  trávnatú plochu, len vybetónovanú časť nádvoria na ktorom je novo vybudovaný drevený prístrešok (6x4m), vhodný na posedenie. 

Pred domom je zámková dlažba - parkovanie pre 2 autá aj vo dvore. 

Podkrovie:

3izb byt má 72,56m2 s veľkou priestrannou terasou o výmere 30m2 

podkrovná časť  na dokončenie podľa predstáv,  + extra 45m2Všetky inž.siete: elektrina, plyn, voda, kanalizácia na pozemku. Dom má aj vlastnú studňu.


Rekonštrukcie boli realizované v rokoch 2015-2018. Ideálna ponuka na bývanie, podnikanie alebo aj pasívny príjem z prenájmu spodných bytov. Cena 429 900 € , vrátane provízie pre RK:

- poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri

- kompletný právny servis,

- súčinnosť s financujúcou bankou klienta,

V prípade, že sa rozhodnete financovať kúpu nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, ponúkame vám služby nášho hypotekárneho špecialistu pre výpočet a zabezpečenie najvýhodnejších podmienok celkom ZADARMO!Obhliadky a info:

0917854239

Bc. Petra Hayek, Expisreal