Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - rodinný dom so záhradou, Peterská, BA - Ružinov

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Peterská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
343 m2
Celková plocha
343 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
8
Pridané
14.11.2021
Aktualizované
30.11.2021
Cena 538 000,00 €
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

PREDAJ – rodinný dom so záhradou na Peterskej ulici v Bratislave - Ružinov.

Realitná kancelária LEXXUS ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný rodinný dom s možnosťou rozdelenia na 2 bytové jednotky, vo vyhľadávanej lokalite Ružinov. Poloha nehnuteľnosti prináša maximálny komfort bývania. Dom je možné dokončiť podľa vizualizácií. RD je dvojpodlažný so záhradou, pivnicou a podkrovím, ktoré ponúka dostatok úložného priestoru. Úžitková plocha: 343,77 m2. K domu prislúcha aj záhrada.

Nehnuteľnosť je svojou polohou a charakterom určená pre klientov, ktorí hľadajú bývanie pre rodinu, prípadne i nehnuteľnosť na firemné účely. Určite oceníte polohu, vďaka ktorej máte všetko na dosah a taktiež variabilitu dispozície, ktorú dom ponúka. Veľkorysý priestor umožňuje upraviť rodinný dom podľa požiadaviek klienta.


[red]DISPOZÍCIA:[/red]

1.NP 204,26 m2: tvorí ho zádverie, 2 veľké izby, kúpeľňa, WC, sklad, technická miestnosť a obývacia izba s kuchyňou (62 m2), z ktorej vchádzate do priestrannej zimnej záhrady (60 m2) s výstupom na vonkajšiu záhradu.
2.NP 139,51 m2: je rozčlenené na 5 izieb, 3 kúpeľne s WC, sklad, schodisko,
Podkrovie: poskytuje úložný priestor 30 m2. Možnosť využitia i pivnice 20 m2.


VYBAVENIE
Rodinný dom ponúka veľkorysý priestor s komfortnou dispozíciou.
Záhrada prináša priestor na príjemný oddych a trávenie voľného času.
Okná sú hliníkové. Vykurovanie je zabezpečované plynovým kotlom.

[red]LOKALITA[/red]
Nehnuteľnosť je umiestnená vo vyhľadávanej lokalite Ružinova. Blízkosť centra mesta (5 minút autom), vynikajúca občianska vybavenosť s množstvom MŠ, ZŠ, športových zariadení, obchodov (Lidl), výborná dostupnosť MHD, vynikajúce napojenie na diaľničný obchvat.

[red]PARKOVANIE[/red]
Nehnuteľnosť ponúka bezproblémové parkovanie.

[red]CENA[/red]
Cena nehnuteľnosti (jestvujúci stav) je 538.000,-EUR.
V prípade dokončenia nehnuteľnosti podľa priložených vizualizácií je cena 766.000,-EUR.

[red]FINANCOVANIE[/red]
Ohľadom preverenia vašich možností na získanie hypotekárneho úveru neváhajte kontaktovať našich hypotekárnych špecialistov zo spoločnosti HYPOCENTRUM mailom na info@hypocentrum.sk, alebo na tel. čísle 02/32 000 200.

TOPPONUKA TOPPONUKA