Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. arch. Miriam Bukovenová maklér
Ing. arch. Miriam Bukovenová
miriam.bukovenova@lexxus.sk
+421 902 892 136

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, 5 izb. RD v tichej lokalite, Nové záhrady, Ružinov

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Nové záhrady VI
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
186 m2
Celková plocha
216 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
26.09.2016
Aktualizované
24.05.2018
Ing. arch. Miriam Bukovenová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 902 892 136

Popis nehnutelnosti

Na predaj pohodlný, slnečný 5-izbový rodinný dom v tichej, zelenej časti Ružinova, Nové Záhrady VI., Ružinov, Bratislava II.
Dvojpodlažný podpivničený rodinný dom má na pozemku situovanú samostatne stojacu garáž pre dve autá. V záhrade za domom je k dispozícii udržiavaný krytý bazén.

Dispozícia rodinného domu pozostáva z:

Prízemie: riešené formou open space - kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s interiérovým krbom a prístupom do záhrady, samostatná pracovňa, malá kúpeľňa s WC.
Poschodie: 3 - pohodlné izby so vstavanými šatníkmi a jedna malá vhodná ako pracovňa alebo šatník, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, bidetom a WC.
Suterén: priestor pre fitness, funkčná sauna, sprcha, kotolňa, šatník, sklad.
Dom je vybavený centrálnym vysávačom.

IS : voda, plyn, elektrina, žumpa /plánuje sa dobudovanie kanalizácie v lokalite/.
V dome sú použité kvalitné materiály, drevené parkety, schodisko, dvere, kuchyňa na mieru, vonkajšie i vnútorné žalúzie na plastových dvojkomorových oknách.
Zastavaná plocha RD : 110,49 m2
Celková podlahová plocha : 218 m2
Výmera pozemku : 813 m2

Cena : na požiadanie


TOPPONUKA