Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 966 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Michal Sárkány maklér
RNDr. Michal Sárkány
michal@axisreal.sk
0908 998 938

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM (380 m2), Bratislava II. Ružinov

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Hrachová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
380 m2
Celková plocha
380 m2
Počet izieb
5
Pridané
04.04.2022
Aktualizované
07.06.2022
Cena 500 000,00 €
RNDr. Michal Sárkány Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0908 998 938

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ rodinný dom /kolaudácia 2012/ v lokalite Bratislava II. Ružinov na ulici Hrachová. Dom má celkovú podlahovú plochu 380 m2 a pozostáva z jedného podzemného a dvoch nadzemných podlaží. Nachádza sa na PEKNOM 550 m2 trávnatom pozemku. Príjemnú atmosféru dotvára kamenný plot so záhradným sedením. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete. Na podzemnom podlaží sa nachádzajú dva skladové priestory, väčší so vzduchotechnikou o výmere 140 m2 a menší o výmere 19 m2. Nachádza sa tu aj STANICA VÝŤAHU a jeho strojovňa. Na prvom nadzemnom podlaží je umiestnená stanica výťahu a samostatné wc. Na druhom podlaží sa nachádzajú 3 BYTY: 2-izbový o výmere 58 m2, 2-izbový o výmere 48 m2 a 1-izbový byt o výmere 30 m2. Bytové jednotky je možné v prípade potreby aj vzájomne SPOJIŤ a vytvoriť tak jeden veľký byt o ploche 136 m2. Na plochej streche je MOŽNOSŤ DOSTAVAŤ ďalšiu bytovú jednotku. Pred domom sú 4 PARKOVACIE STÁTIA so zábranami na diaľkové ovládanie. V súčasnosti sú všetky bytové ako aj skladové priestory prenajaté a je tak možnosť využiť túto vynikajúcu INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ a v prípade záujmu nového majiteľa pokračovať v nájme so súčasnými nájomníkmi.

STAV DOMU:
Pri výstavbe domu boli použité všetky najmodernejšie technológie a postupy. Dom je ZATEPLENÝ, podzemné a prvé nadzemné podlažie je prepojené VÝŤAHOM. Vybavenie všetkých troch bytov pozostáva z interiérových dverí, laminátových podláh, kvalitných plastových okien so žalúziami, radiátorov s termohlavicami a elektonických vrátnikov. Každý byt má kuchynskú linku, ktorá je vybavená sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom a chladničkou. Súčasťou bytov sú kompletné kúpeľne v ktorých je obklad, dlažba, vaňa alebo sprchový kút, umývadlo, wc a príprava na napojenie automatickej pračky. V dvoch bytoch sa nachádza KLIMATIZÁCIA. Dom má modernú plynovú kondenzačnú kotolňu, ALARM a KAMEROVÝ BEZPEČNOSTNÝ SYSTÉM.
Cena domu je 500.000,- EUR + DPH.

LOKALITA:
V blízkom okolí domu je VYNIKAJÚCA OBČIANSKA VYBAVENOSŤ, nakoľko do AVION SHOPPING PARKU cesta autom trvá iba 8 minút a do CENTRA MESTA 10 minút. Ľahké je aj napojenie na diaľničný obchvat. Priechod pre peších na Mierovú ulicu zas umožňuje jednoduchý prístup na MHD. Vo vzdialenosti 20 minút chôdze sa nachádza LESOPARK VRAKUŇA, ktorý ponúka možnosť športu a oddychu. Sú tu detské ihriská, cyklodráha, rozhľadňa a taktiež rameno Malého Dunaja.

/ POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM / PREDAJ / BRATISLAVA II. RUŽINOV / HRACHOVA ULICA / MODERNÝ / 380m2 / POZEMOK 550 m2 / ZÁHRADA / 4. PARKOVACIE STÁTIA / VÝŤAH /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.