Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Róbert Posolda, RSc.
robert.posolda@agent.sk
+421 911 502 745

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | REZERVOVANÝ podkrovný byt, Bratislava - Nivy

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Nivy
Ulica
Miletičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
95 m2
Celková plocha
95 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.02.2023
Aktualizované
24.05.2024
Róbert Posolda, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 911 502 745

Popis nehnutelnosti

BYT JE REZERVOVANÝ.

Pozrite si virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=A9VJ37sTxgt a fotografie tohto klimatizovaného podkrovného bytu, ktorý ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK. Osobnú obhliadku s vami ochotne vykoná realitný agent, Róbert Posolda +421911502745

Tento klimatizovaný byt sa nachádza na Miletičovej ulici 88 v mestskej časti Bratislava - Nivy. Situovaný je v obytnom podkroví bytového domu bez výťahu, na 3. poschodí (4. nadzemnom podlaží) z 3 (4 nadzemných podlaží) s orientáciou na severovýchod a juhozápad. Do užívania bol daný po kolaudácii 8/2000. K bytu je pridelená do užívania aj pivnica o výmere 6 m2.

S kúpou bytu sa nadobúda aj podiel na pozemkoch zastavaných bytovým domom. Mezonetový byt pozostáva z dvoch obytných miestností a 3 priestorov zariadených ako izby, ďalej z galérie a príslušenstva, ktorým je predsieň a kúpeľňa s toaletou. Kuchyňa nie je konštrukčne oddelená od obývacej izby, vymedzenie priestoru je riešené dispozičným zariadením.

V kuchynskej linke sú zabudované vstavané spotrebiče. V obývacej miestnosti je inštalovaný závesný biokrb a vedie z nej schodisko do vrchnej časti bytu. Okná sú drevené s izolačným dvojsklom. Strešné okná sú tiež drevené, opatrené sú žalúziami, príp. roletami. Byt má vlastné kúrenie a ohrev TÚV novým plynovým kotlom. Byt sa ponúka na predaj aj so zariadením.

Konštrukcia bytového domu je riešená v tradičnej technológii, nosné steny a priečky sú murované z tehál plných pálených na MVC, vodorovné nosné konštrukcie a schodisko sú železobetónové. V bytovom dome je 8 bytov z toho na každom podlaží po 2 byty. Bytový dom má 2 vstupy, hlavný vstup je orientovaný na ulicu Miletičova a druhý vstup je orientovaný do dvora bytového domu. Vo vchode sa nachádzajú samostatné stúpačky vody, ktoré boli vymenené pri výstavbe obytného podkrovia bytového domu v roku 2000.

V pešej dostupnosti sa nachádzajú aj administratívne budovy (BBC), objekty občianskej vybavenosti: materská škola Miletičova, základná škola Ružova dolina, hotel Astra, kúpalisko Delfín, trhovisko Miletičova, reštaurácie a rôzne služby. V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádzajú aj zastávky MHD. Lokalita má výborné napojenie na bratislavský diaľničný obchvat, novú autobusovú stanicu Mlynské Nivy a centrum mesta.

Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme hypotékarne ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overovanie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

Naša realitná kancelária sa nachádza v Eurovea Riverside, na ulici Pribinova 30, v blízkosti ulíc: Landererova, Čulenova, Továrenská a obľúbených projektov Panorama Towers, Sky Park, Metropolis a Nové Nivy. Pred príchodom do našej kancelárie, je potrebné dohodnúť termín stretnutia. Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s vami.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.