Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
264 465 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Krejčí
krejci@columba.sk
+421 911 777 321

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

KLIMATIZOVANÝ APARTMÁN NA PRENÁJOM V NOVOSTAVBE. ODPOČET DPH. BALKÁNSKA UL, BA - RUSOVCE

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Rusovce
Ulica
Balkánska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.03.2016
Aktualizované
17.06.2018
Cena 470,00 €/mes.
Ing. Michal Krejčí COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 777 321

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 2 izbový apartmán na Balkánskej ulici v Bratislave (novostavba). Situovaný je v menšom bytovom dome so súkromím. K dispozícii je pripojenie na satelit, wifi. Možnosť uskladniť bicykle, kolieskové korčule a iné veci mimo bytu, v garáži.

Poschodie: 2/2 

Výmera: 43,00m2

Stav nehnuteľnosti: novostavba

Dispozícia pozostáva z obývacej izby, spálne a kúpeľne s wc. Byt je zariadený podla priloženého foto. Cena mesačného prenájmu je 470,- Eur plus energie 80,- Eur , k cene sa pripočítava vratná kaucia a poplatok RK (dohoda). Voľný od 1.10.2018. Odpočet DPH.Kontakt: Ing. Michal Krejčí, tel.: 0911 777 321, e-mail: krejci@columba.sk