Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
zapalova@karinpartners.sk
0918 971 554

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM priestranný 3i byt Bratislava - Rača - ul. Pri vinohradoch

Typ
Prenájom
Mesto
Rača
Ulica
Pri vinohradoch
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
92 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
14.11.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 900,00 €/mes.
Mgr. Karin Zápalová, RSc. KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 971 554

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3 izbový byt 92m2 + 2x loggia + 1 parkovacie miesto v garáži + 1 parkovacie miesto vonku pred domom v  Bratislave- m.č. Rača, ul. Pri vinohradoch. 

Byt sa nachádza na 3p. s výťahom v tehlovom obytnom dome v stavbe s názvom Račany Bianco.

Byt sa prenajíma zariadený, dispozičné riešenie: vstupná predsieň, šatník, 2 samostatné spálne s loggiou, obývačka s kuchyňou s loggiou, samostatné wc, kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou. Kuchyňa so vstavanými spotrebičmi vrátane umývačky riadul

Cena 900 €/mesiac

kontakt k obhliadke:

Mgr. Karin Zápalová, RSc.

0918 971 554

zapalova@karinpartners.sk