Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zlatica Topoľská maklér
Zlatica Topoľská
zlatica@housereality.sk
+421 911 308 926

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj slnečný 3 izbový byt, Kadnárova ulica, Bratislava III. Rača

Typ
Predaj
Mesto
Rača
Ulica
Kadnárova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
61 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
25.07.2022
Aktualizované
04.08.2022
Cena 223 000,00 €
Zlatica Topoľská House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 308 926

Popis nehnutelnosti

PREDAJ BYTU:
Ponúkame na predaj pekný slnečný 3 izbový byt v lokalite Bratislava III. Rača, na ulici Kadnárova. Nachádza sa v zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome bez výťahu,
na 2/4 poschodí. Celková podlahová plocha je 61 m2, spolu s balkónom a lóggiou. K bytu patrí aj pivničná kobka 1,6 m2. Je orientovaný na 2 svetové strany - severovýchod a juhozápad.
STAV BYTU:
V roku 2007 byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Z 2 izbového bytu sa dispozične zmenil na 3 izbový s nepriechodnými izbami. Boli kompletne vymenené elektroinštalácie, rozvody vody, kanalizácie, plynu a kúrenie - radiátory. Má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná s vnútornými žalúziami, interiérové dvere, plávajúce podlahy, nové omietky, maľby. Nehnuteľnosť sa ponúka na predaj čiastočne zariadená vstavanými skriňami a vybavenou kuchynskou linkou vrátane zabudovaných spotrebičov ( chladnička s mrazničkou, plynová varná platňa, elektrická rúra). V kúpeľni je sprchovací kút, WC je samostatné. Mesačné náklady pre 1 osobu sú okolo 180.-€. Byt je voľný predajom.
LOKALITA :
Tichá lokalita plná zelene poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (v blízkosti sú obchody, škola, škôlka, MHD, reštaurácia, pošta, potraviny Lidl, obchodný dom Kraj ). V blízkosti sú Karpaty, ktoré poskytujú možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

V CENE JE ZAHRNUTÝ KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO.