Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 517 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ivan Babušík
ivan.babusik@deltaproperty.sk
+421 907 610 241

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Rozľahlý pozemok vo výnimočnej lokalite Knižkovej doliny, Bratislava – m.č. Rača, 3 381 m2

Typ
Predaj
Mesto
Rača
Ulica
Knižkova dolina
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3381 m2
Pridané
16.02.2021
Aktualizované
16.02.2021
Mgr. Ivan Babušík Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 610 241

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny pozemok vo výnimočnej lokalite Knižkovej doliny, Bratislava – m.č. Rača.

POZEMOK má výmeru 3 381 m2 a na LV je aktuálne zapísaný ako vinica. Prístup k pozemku je zabezpečený asfaltovou cestou z dvoch strán, čo umožňuje aj prípadné delenie a umiestnenie 2 samostatne stojacich rodinných domov. Svahovitosť pozemku a JZ orientácia zabezpečí dostatok slnka počas celého dňa a zároveň výnimočný výhľad na Bratislavu.

INŽINIERSKE SIETE: Všetky inžinierske siete (voda, elektrika, plyn, kanalizácia) sú dovedené k hranici pozemku.

LOKALITA: Pozemok sa nachádza v pokojnej časti Rače, v oblasti bývalých vinohradov – Knižkova dolina. Nachádza sa v pešej dostupnosti lesa a 400 m od  centra Rače s kompletnou občianskou vybavenosťou.

VÝHODY:

Krásny výhľad na Bratislavu

Pokojné prostredie v obkolesení prírody

Rýchla dostupnosť do centra mesta

Priama dostupnosť lesa so širokými možnosťami turistiky

Zaujímavá investícia do budúcnosti (možnosť dokúpiť aj ďalšie parcely v okolí pre prípadný development cca 24 800 m2, v minulosti bola vypracovaná aj štúdia pre celé územie)

CENA: 469 990 EUR, 139 EUR/m2

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.