Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 331 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ivana Sovová
ivana.sovova@deltaproperty.sk
+421911818181

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Rezervované - Stavebný pozemok na predaj, Dopravná ulica, Bratislava - Rača, 2935 m2

  • Pozemky, Predaj, Bratislava III, Rača | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Bratislava III, Rača | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Bratislava III, Rača | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Bratislava III, Rača | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Bratislava III, Rača | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Rača
Ulica
Dopravná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2935 m2
Pridané
23.09.2020
Aktualizované
21.10.2020
Cena 0,00 €
Mgr. Ivana Sovová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911818181

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ - Delta Property vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na ulici Dopravná, Bratislava - Rača.

POZEMOK má výmeru 2935 m2 a je vhodný na vytvorenie zariadení obchodu a služieb pre okolité obyvateľstvo, pričom je tu taktiež povolené vystavanie polyfunkčnej budovy s využitím na bývanie v podiele 30% celkovej funkčnej plochy. Nachádza sa v stabilizovanej obývanej časti Bratislavy, časť „Rendez“ v blízkosti prevádzok občianskej vybavenosti.

IS: V dostupnosti sú všetky inžinierske siete.

LOKALITA: Mestská časť Bratislava – Rača, Horné Šajby sa nachádza na okraji hlavného mesta s jednoduchým napojením na mestský obchvat a diaľnicu D1, v blízkosti jazera Zlaté piesky a Vajnorských jazier. Ponúka plnú občiansku vybavenosť: škola, obchody, pošta, reštaurácie, supermarket, OC Vajnoria a Shopping Palace Zlaté Piesky.

CENA: info v RK

Pre viac informácií prosím kontaktujte: 

Realitný maklér: Mgr. Ivana Sovová

tel: + 421 911 818 181

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.