Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BA/RAČA - VINOHRAD s krásnym výhľadom ako investícia

Typ
Predaj
Mesto
Rača
Ulica
Kamilková
Typ nehnuteľnosti
Poľnohospodárke objekty
Pridané
31.05.2022
Aktualizované
16.06.2022
Cena 65 000,00 €
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj neobrábaný vinohrad v časti Dolné cídle v Rači. Pozemok poskytuje krásne výhľady na Raču, obklopený prírodou a vinohradmi. V tesnej blízkosti nami ponúkaného pozemku sa už nachádzajú obrábané vinohrady. Využite možnosť a kúpte si kúsok raja s výhľadom na Bratislavu.

LOKALITA:
Pozemok sa nachádza v Rači, časť Dolné cidle. Prístup k pozemku je asfaltovou cestou po Kamilkovej ulici, následne je asi 450 metrov spevnená cesta. Súčasťou predaja je aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej spevnenej komunikácii ktorá vedie od Kamilkovej cesty.

SIETE:
Inžinierske siete sú dostupné na ulici Kamilková, k pozemku nevedú žiadne inžinierske siete, v prípade záujmu je možné na pozemku vybudovať studňu.

Výmera pozemku: 1610m2 + spoluvlastnícky podiel na komunikácii, šírka 17m, prevažná vačšina pozemku je široká 17m, ku koncu sa zužuje.

MOŽNOSTI VYUŽITIA:
Pozemok je vedená ako vinica. V súčasnosti nie je obrabaná. Ideálna možnosť je obnoviť vinič a užívať si vlastné hrozno, alebo produkty z neho. Kúpa vinice je dobrá ako investícia do budúcnosti, keď sa bývalé vinice preklasifikujú na stavebné pozemky. V súčasnej dobe, ani v horizonte najbližších rokov nie je možné uvažovať nad výstavbou na pozemku.

NAŠE SLUŽBY
Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.

- Všetky texty a fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudí s.r.o. - ich zneužitie, kopírovanie bude riešené súdnou cestou.