Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom skladových priestorov 1800m2, Žabí majer

Typ
Prenájom
Mesto
Rača
Ulica
Staviteľská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1800 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
21.11.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 3,50 €/m2/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory 900m2 +900m2 v lokalite Žabí majer, Bratislava-Rača, Staviteľská ul.. Plechový sklad 1800m2 (2x900m2) nevykurovaný, nezateplený, svetlá výška 11m, betónová podlaha. Možnosť manipulácie s vysokozdvižným vozíkom. Uzamykateľný areál. Cena od 3,50 Eur/m2/mes. Províziu neplatíte!

Možnosť prenájmu aj ďalších priestorov v rámci areálu:

Spevnené plochy 2000m2. Kancelárie: 2-podlažná administratívna budova (rok výstavby 2013) o celkovej výmere 300m2 (2x150m2, 2 kuchynky, sprchy, wc) vhodná aj ako predajný priestor (veľké vstupné dvere). Možnosť vykladania a otočenia kamiónov. Elektrina, plyn, kúrenie, voda, sprcha. Zabezpečovací a kamerový systém.