Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 630 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Šteffková maklér
Silvia Šteffková
silvia@axisreal.sk
0908 140 725

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Skladová hala 1600 m2, BA III. Rača, ul. Bojnická

Typ
Prenájom
Mesto
Rača
Ulica
Bojnická
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1600 m2
Celková plocha
1600 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
19.02.2014
Aktualizované
13.07.2018
Cena 3,39 €/m2/mes.
Silvia Šteffková Axis Real
Kontaktovať makléra 0908 140 725

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka areál, ktorý sa nachádza v historicky najväčšej priemyselnej a skladovej zóne v severovýchodnej časti Bratislavy. Skladový areál je bezprostredne dostupný pre nákladnú a kamiónovú dopravu priamo z diaľnice D1 a z diaľničného obchvatu Bratislavy 3 km od diaľnice, 8 km od centra mesta, 6 km od medzinárodného letiska. Priamo a rýchlo dostupné sú aj najväčšie nákupné centrá v Bratislave - AVION, IKEA, Polus, Shopping Park Zlaté piesky. Pravidelná autobusová linka MHD Bratislava č. 57 stojí v blízkosti vstupu do areálu.

STAV PRIESTORU:
Popis skladovej haly:Skladovacia hala 1,600 m2 nezávislá časť objektu Skladovacie priestory 1.485 m2 a kancelárie 115 m2 v skladovej hale po kompletnej rekonštrukcii, s vybudovaným administratívnym zázemím a sociálnym príslušenstvom. Nosnú konštrukciu tvorí železobetónový skelet, obvodový plášť je z pórobetónových panelov.
Po rekonštrukcii je položená nová priemyselná podlaha, osadené nové strešné svetlíky, nová elektroinštalácia a vodovodné rozvody. Voľný priestor má 4 vstupné brány.
Využiteľná výška skladu je 7,25 m. Možnosť nájmu vonkajších spevnených plôch. Navrhované ceny:
Nájomné/sklad - 3,39 €/m2/mesiac
Nájomné/kancelárie – 6,00 €/m2/mesiac
Služby - 1,49 €/ m2/mesiac
Spotreba plynu a EE podľa spotreby
Službami sa rozumie strážna služba 24/7, výkon správy objektu, údržba a opravy objektu, čistenie a deratizácia areálu, dodávka vody do objektu, odvod dažďovej vody,
zimná a letná údržba areálu, elektrina pre prevádzku areálu, odvoz komunálneho odpadu (priemyselný odpad nie je zahrnutý), daň z nehnuteľnosti a poistenie budov.
Cenu nájmu a nájomné benefity po dohode.
LOKALITA:
Skladový areál je bezprostredne dostupný pre nákladnú a kamiónovú dopravu priamo z diaľnice D1 a z diaľničného obchvatu Bratislavy 3 km od diaľnice, 8 km od centra mesta, 6 km od medzinárodného letiska. Priamo a rýchlo dostupné sú aj najväčšie nákupné centrá v Bratislave - AVION, IKEA, Polus, Shopping Park Zlaté piesky.

/ SKLAD / ULICA BOJNICKÁ / BRATISLAVA III / 24 HODINOVÝ PRÍSTUP / ZATEPLENÝ OBJEKT /