Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 849 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatiana Hlinická
hlinicka@loftreal.sk
0905 640 744

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Odstúpenie prevádzky BA-III.

Typ
Predaj
Mesto
Rača
Ulica
vvvv
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
04.12.2019
Aktualizované
04.12.2019
Cena 1,00 €
Tatiana Hlinická LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 640 744

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na odstúpenie zabehnutú pizzeriu a reštauráciu o úžitkovej ploche 100 m2 v Bratislave, v mestskej časti Rača.

Reštaurácia je kompletne zariadená spolu so zariadenou kuchyňou - elektrickou pizza pecou, fritézou, el. sporákom, umývačkou riadu, chladničkami a mrazničkami,barom s výčapom, kávovarom, umývačkou pohárov, ľadovníkom, klimatizáciou, skladovými priestormi, 2 rozvozovými autami, zabezpečená kamerovým systémom a alarmom.

Zabehnutá 5- ročná prevádzka, denné menu, rozvoz pizze, jedál a nápojov, výber z menu a la carte, stály personál, kapacita reštaurácie je 30 miest, po kompletnej rekonštrukcii bez potreby ďalších ivestícii.

Výhodou je stabilná klientela, organizovanie pravidelných súkromných akcií. V bezprostrednom okolí sa nachádza veľa firiem, bytových domov, zdravotníckych zariadení a škôl.

Prevádzka je otvorená 7 dní v týždni .

Viac informácií na tel. 0905640744, hlinicka@loftreal.sk