Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gabriel Greššo maklér
Gabriel Greššo
gabriel.gresso@lexxus.sk
+421 903 417 034

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | 2i byt v NOVOSTAVBE RNDZ, Sklabinská ul., BA III.,Rača, 52 m2

Typ
Predaj
Mesto
Rača
Ulica
Sklabinská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Celková plocha
52 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
09.08.2023
Aktualizované
21.09.2023
Gabriel Greššo LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 903 417 034

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s veľkým BALKÓNOM v projekte RNDZ od spoločnosti VI GROUP, BA III, Rača- Východné, Sklabinská ul.

Blok C, Podlažie 4/7, výťah, celková výmera bytu s príslušenstvom je 52 m2, z toho vnútorná plocha bytu je 47,30 m2 + balkón 4,70 m2 .

POPIS:

-vstupná predsieň (5,20 m2)

- kúpeľňa s umývadlom, toaletou a vaňou (5,44m2)

- kuchynský kút s oknom a predprípravou na KL (5,15 m2)

- obývacia izba (18,92 m2)

- balkón (4,70 m2)

- izba (12,59 m2)

Cena zahŕňa kvalitné základné štandardné vybavenie bytu: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, predpríprava na kuchynskú linku,
podlahy-laminátové parkety , dlažba, obklad, sanita - WC Geberit, umývadlo, sprchový kút, plastové 3-okná s izolačným trojsklom, domáci audio vrátnik.

Orientácia bytu na svetové strany- SZ.

Vo vnútrobloku projektu sa nachádza upravené átrium s parkovou úpravou a zeleňou. Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského
spôsobu bývania s občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou.

LOKALITA:

RNDZ sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Rača, miestna časť Východné, pozdĺž komunikácie Pri Šajbách – Sklabinská.

Lokalita pod masívom Malých Karpát dáva predmetnému územiu známku vysokej kvality. Mestská časť má aj väzbu na prírodné póly a atraktivity ideálne pre krátkodobé výlety a cyklistické vychádzky na ktoré RNDZ nadväzuje riešením rôznych oddychových zón a zón zelene.

V rámci areálu bude zrealizovaný cyklochodník pozdĺž ul. Sklabinská.

Dobrá dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, diaľničný obchvat), kompletná občianska vybavenosť: aj na HÚ. Projekt sa v súčasnosti už KOLAUDUJE.

CENA :

Cena predmetného bytu v štandardnom vyhotovení je 164.900,- EUR, aj na HÚ. TOPPONUKA