Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Michalcová
michalcova@karinpartners.sk
0903 705 147

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj veľkometrážna vila v Rači

Typ
Predaj
Mesto
Rača
Ulica
Na medzi
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
653 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 1 390 000,00 €
Katarína Michalcová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 705 147

Popis nehnutelnosti

Na predaj  nadčasová veľkometrážna vila s bazénom. Nachádza sa v obľúbenej časti Rači v bezprostrednej blízkosti prírody.
Vila na 6 á pozemku s veľkorysou výmerou 795m2 UP sa rozprestiera na 4 podlažiach a je prepojená granitovým schodiskom. Z uvítacej haly je priamy prechod do veľkolepej jedálne so vstupom na terasu. Hala s akváriom je situovaná hneď pri kuchyni  na vstupnom podlaží. Hosťovská izba  a dve samostatné kupeľne sú súčasťou tohto podlažia.
Na 1NP sa nachádza herňa, obývacia miestnosť, 3 izby so vstupom na terasy, 2 kúpeľne. Na 2NP je situovaná spálňa s kúpeľňou a terasa, z ktorej sa ponúka krásny výhľad na okolie plné zelene a mesto. V celom dome je podlahové kúrenie, klimatizácia, alarm. 

Táto nehnuteľnosť je vhodná aj pe milovníkov plávania nakoľlo sa v suteréne nachádza plavecký 20m bazén s welness zázemím a fitness miestnosťou. 


Dispozícia: 

Suterén - welness - vnútorný plavecký bazén 20m, zázemie - sprchy, sauna, fitness miestnosť
Prízemie - vstupná hala, vzdušná jedáleň, špajza,  kuchyňa, hosťovská izba, 2x kúpeľňa, terasa 
1 NP - 3 izby, 2 kúpeľne, herňa, obývacia miestnosť, šatník, 3x terasa 
2 NP - 1 izba, kúpelňa, terasa 


Parkovanie v garáží pre dve autá, k dispozícii sú aj vonkajšie parkovacie miesta.