Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Šumec
sumec@karinpartners.sk
0948 038 459

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PODPIVNIČENÝ DVOJPODLAŽNÝ 3 IZB. DOM SO ZÁHRADOU V BRATISLAVE

Typ
Predaj
Ulica
Baltská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
01.07.2022
Aktualizované
17.07.2022
Cena 310 000,00 €
Michal Šumec KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 038 459

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 3 izb. rodinný dom na Baltskej ulici v Podunajských Biskupiciach, v mestskej časti Bratislavy v okrese Bratislava II.

Dom sa nachádza v tichej časti Podunajských Biskupíc s výbornou dostupnosťou vlastným motorovým vozidlom alebo mestskom hromadnou dopravou. Práve vďaka tejto výhode je vhodný pre niekoho, kto túži bývať v Bratislave v dome menšou záhradkou, ktorá mu poskytuje relax a potešenie a zároveň sa môže rýchlo dostať do centra mesta.

Tento dom má 2 poschodia, každé s rozmerom 40 m2. Na prvom poschodí je obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, ktorá je kompletne zariadená a poskytuje dostatok úložného priestoru. Ďalší úložný priestor ponúka špajza, ktorá je situovaná hneď vedľa kuchyne. Na tomto poschodí je umiestnená kúpeľňa s rohovou vaňou a umývadlom, ktorá je spojená s toaletou. Plynový kotol značky Junker, ktorý slúži sa ohrev vody a kúrenie v radiátoroch, je z roku 2017.

Schodiskom sa dostaneme na druhé poschodie, kde sú situované dve izby. Prvá je spálňa so vstavanými skriňami a druhá je zariadená ako pracovňa. Dom sa predáva čiastočne zariadený.

Veľkou výhodou je pivnica pod domom.

Dom bol skolaudovaný v roku 2004.Silné stránky domu sú najmä:

- tiché prostredie

- výborná dostupnosť

- bezproblémové parkovanie

- dostatok úložného priestoru

- nízke mesačné náklady 100€/mesiacVstúpte do virtuálnej prehliadky:

 

https://my.matterport.com/show/?m=PjqGCdw1fmF

 

Dom sa nachádza v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti je materská škola, základná škola, obchody, Slovenská pošta, reštaurácie či kaviarne.

 

V prípade viacerých záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku.

 

Cena: 310 000 eur v cene sú zahrnuté služby RK:

komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.

 

Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. V prípade vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS.

 

Kontakt  k obhliadke:

Michal Šumec

0948 038 459

sumec@karinpartners.sk