Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 512 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Zuzana Fialová maklér
Bc. Zuzana Fialová
zuzana.fialova@lexxus.sk
+421 948 516 005

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj objektu, Bratislava II- Dolné hony

Typ
Predaj
Ulica
Dudvážska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
222 m2
Celková plocha
465 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
11.07.2019
Aktualizované
23.07.2019
Bc. Zuzana Fialová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 948 516 005

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS ponúka na PREDAJ nebytový objekt/priestory neďaleko obchodného domu Hron v Bratislave- Podunajské Biskupice.

Priestory sú v súčasnosti využívané ako posilňovňa a predajňa. Sú zrekonštruované a klimatizované. Skladajú sa z 3 hlavných miestností a príslušenstva, ktoré tvoria šatne, sprchy, toalety pre hostí a sklad.
Nachádzajú sa v prízemnom objekte a v spoločnom uzavretom areáli.
K priestorom prislúcha aj pozemok okolo budovy.
Sú vhodné na širšiu škálu podnikania a je možná aj nadstavba bytového či nebytového priestoru. K nahliadnutiu je aj platná územnoplánovacia informácia. Podnikanie je možné prevziať aj v zmysle súčasného využitia ako posilňovňa spojená s predajom športových potrieb a oblečenia (vrátane tovaru v cene).

Na pozemku o výmere 465 m2 je zastavaná plocha priestorov spolu 222 m2.

TOPPONUKA