Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
329 633 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lukáš Horný
horny@expisreal.sk
0917 382 504

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ 3- izbový byt Bratislava-Podunajské Biskupice EXPISREAL

Typ
Predaj
Ulica
Dudvážska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
20.04.2021
Ing. Lukáš Horný Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 382 504

Popis nehnutelnosti

Predám priestranný 3izb. byt v Podunajských Biskupiciach na ul. Dudvážská.

Výmera bytu je 65 m2 s balkónom 3 m2 a pivničnou kobkou 1,5 m2. Byt sa nachádza na 7posch./7 s novým výťahom. Byt  prešiel kompletnou rekonštrukciou elektrických rozvodov,nová elektroinštalácia vrátane poistkovej a rozvodnej skrine ,nová vodoinštalácia a odpad stúpačiek. K bytu prenajímame parkovacie miesto od mestskej časti za  poplatok .

Byt pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa dostanete do kuchyne a dvoch izieb, ktoré je možné využiť ako detská izba a spálňa. Ďalšia veľká priestranná obývacia izba Vám ponúka výstup na balkón ,ktorý je prepojený s obývačkou.Priestor si môžte oddeliť ,nakoľko priečka nie je porušená .Na okenných otvoroch nie sú  osadené okná tým pádom je ich možné opäť osadiť a využiť pokojné sedenie na balkóne ,ktorý je osadený plastovými oknami.

Z obývačky do kuchyne sa dá prejsť dverami ,ktoré sú momentálne zadebnené.Odstránením debnenia sa Vám otvorí priechodnosť a perimeter celého bytu a chodbičkou z kuchyne sa dostanete cez vstupnú chodbu do obývacej miestnosti a naspäť.

Toaleta a kúpeľňa sú oddelené .Stav bytu je pôvodný  a vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných požiadaviek na bývanie .

Do centra mesta sa pohodlne dostanete mestskou dopravou ,ktorej zastávky sú 5 min. peši na každý smer.V okolí je zdravotné stredisko Berbravská pre každý prípad zhoršeného zdravotného stavu, obchodný dom Hron a výhodou je,že si je možné vyjsť do prírody ,alebo sadnúť na bicykel a prejsť krásnou cyklotrasou popri Malému Dunaju.Podunajské Biskupice sú právom pyšné na svoju zeleň. Reprezentuje ju aj susedný miestny Vrakuňský lesopark tzv. lesík, ktorý nadväzuje na oddychovú zónu v rámci dunajskej hrádze. Je bratislavským skvostom. Postupne je upravovaný a skultúrňovaný.

V okolí sa nachádza vlaková zastávka pre lepšie spojenia mimo mesta.

V tejto mestskej časti nebude mať núdzu o športové vyžitie ,nakoľko sa tu nachádza viac športových areálov pre tých najmenších i dospelých.Pump track,work out-ové ihrisko. Súkromné gymnázium Galileo School.

Príjemné  posedenie pri káve,či nápoji vám poskytne viacero reštaurácii i pivárni.

Náklady na bývanie :elektrina 28 EUR mesačne. Plyn 72 EUR ročne.

Byt je ihneď voľný.
Cena bytu 131 000 EUR