Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Predaj, garážové parkovacie státie v novostavbe, Petržalka

Petržalka, Údernícka Arrow

Garážové státie v NOVOSTAVBE Vyšehradská ulica, BA V., Petržalka

Petržalka, Vyšehradská Arrow

Predaj garáž Bratislava Rača, Krasňany

Rača, Hagarova Arrow

Predaj, garážové státie v novostavbe, 12,01 m2, Dúbravka,BA .IV

Dúbravka, Pri Hrubej lúke Arrow

Garáž v Senci, 18 m2

Senec, Gagarinova Arrow

Polyfunkčný objekt v blízkosti centra

Pezinok, Za dráhou Arrow