Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 666 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľubica Kouřilová maklér
Mgr. Ľubica Kouřilová
lubica@axisreal.sk
0903 780 555

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodné priestory, ul. Svornosti, BA II. Podunajské Biskupice

  • Komerčné priestory, Prenájom, Bratislava II, Podunajské Biskupice | pic. 0
Typ
Prenájom
Ulica
Svornosti
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
99 m2
Celková plocha
99 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
06.08.2012
Aktualizované
23.09.2018
Cena 891,00 €/mes.
Mgr. Ľubica Kouřilová Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 780 555

Popis nehnutelnosti

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom o rozlohe 87 m2 na prízemí, situovaný v časti Bratislava II. Podunajské Biskupice, Ul. Svornosti /smer: výpadovka, hlavná cesta I63 - BA-Rovinka/.

STAV PRIESTORU:
V priestore sa nachádza dlažba, súčasťou je 1x sociálne zariadenie. Vybavenosť: optický kábel, rýchlostný internet, upc, ISDN, telekom. siete, alarm, možnosť napojenia sa na bezpečnostný pult RAVI. Neobmedzený prístup do obchodného priestoru 7 dní v týždni. V cene je parkovanie pred budovou, k dispozícii billdboard pred priestorom.

PLATBY:
Cena 9,- eur/m2/mesiac + DPH. Mesačne cena s energiami 891,-€ + DPH. Pri podpise zmluvy záujemca hradí mesačný nájom vo výške 891,-€ + DPH, mesačnú kauciu vo výške 891,-€ + DPH.

LOKALITA:
Priestory sa nachádzajú v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, výbornou dostupnosťou na frekventovanej ceste.

/ OBCHODNÝ PRIESTOR / PRENÁJOM / VÝKLAD / BRATISLAVA II. PODUNAJSKÉ BISKUPICE / ULICA SVORNOSTI / ALARM /