Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Maklér BA12
misovichova@karinpartners.sk
0911 48 48 02

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Znížená cena!!! GA v novostavbe na Kazanskej ulici - Podunajské Biskupice

Typ
Prenájom
Ulica
Kazanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
27.09.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 350,00 €/mes.
Maklér BA12 KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 48 48 02

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom moderne zariadený byt s rozlohou 40m2.

Byt sa nachádza na druhom poschodí v novostavbe a je situovaný priamo na ulicu Kazanská.V okolí sa nachádzajú obchody, reštaurácie a zastávky MHD. 

Byt je voľný od 1.11.2020.

Nájom minimálne na jeden rok - bez zvieratiek. Nájomné pri podpísaní zmluvy na 1 rok: 350 €/mesiac + energie -  110€, UPC a ZSE riešime prepisom.

Depozit : 350€.

Provízia: 350 € - polovicu platí prenajímateľMožnosť parkovania - 50€/ mesiac. Pre vážny záujem ma neváhajte kontaktovať: 0904 948 584 alebo emailom: eli.misovichova@gmail.com.