Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

PRENÁJOM: 1-izbový byt, Muškátová 42, Ružinov, Bratislava II - S KLIMATIZÁCIOU - ÚPNE NOVÝ

Ružinov, Muškátová Arrow

1. izb. byt Sibírska ul., kompletne zrekonštruovaný

Nové Mesto, Sibírska Arrow

Prenájom nový klimatizovaný zariadený 1,5-izbový byt s balkónom a parkovaním v novostavbe Slnečnice POP

Petržalka, Labutia Arrow

Karlova Ves pri Riviére - 1 izbový byt do prenájmu od 1. Septembra 2024

Karlova Ves, Jurigovo námestie 1 Arrow

Prenájom 1 izb. bytu na Dlhých Dieloch - Hlaváčikova ul.

Karlova Ves, Hlaváčikova Arrow