Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ Apartim s.r.o. predá 1izb byt

Typ
Predaj
Ulica
Estónska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Celková plocha
35 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
1
Pridané
10.09.2020
Aktualizované
15.11.2021
Cena 0,00 €
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim s.r.o. predá moderný, kompletne zrekonštruovaný a novo zariadený 1izbový byt na Estónskej ulici v Bratislave.

Celková rozloha bytu je 35m2 a nachádza sa na 7. poschodí zrekonštruovaného bytového domu s výťahom.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli menené: rozvody elektriny vrátane vypínačov a zásuviek zn. Legrand a poistkovej skrine, rozvody vody a odpadu, plastové okná so žalúziami, na všetkých stenách sú nové stierky, umývateľné farebné maľovky, v celom byte sú znížené sádrokartónové stropy so zapustenými bodovými svietidlami, nové plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere a zárubne a vchodové dvere. V kúpeľni a WC sú nové obklady a dlažby, ako aj nová sanita, batérie atď.

Kúpeľňa a WC sú oddelené. Kúpeľňa je vybavená vaňou, umývadlom so skrinkou a samozrejme je v nej miesto a prívod na práčku.

Kuchyňa je samostatná, s nadčasovou kuchynskou linkou vyrobenou na mieru, vrátane zabudovaných spotrebičov - elektrická sklokeramická varná doska, teplovzdušná rúra, digestor. Obývačka je prepojená s nočnou, resp. spacou časťou. V obývačke je pohovka a na mieru vyrobený nábytok - šatníková skriňa, ktorá sa prepája do TV skrinkovej zostavy, ďalej veľká posteľ (bez matracov) a dizajnová drevená knižnica, ktorá prakticky oddeľuje spaciu časť od obývacej.

V chodbe je veľká šatníková skriňa a menšia skrinka využiteľná ako botník.

Všetko nábytok v byte je vyrobený na mieru a v jednotlivých miestnostiach je materiálovo, ako aj štýlovo prepojený. Byt sa predáva len so zariadením. Zariadenie je zahrnuté v cene.

V okolí je výborná občianska vybavenosť, Kaufland, TESCO, lekárne, kaviarne, reštaurácie, Vrakunský lesopark s detským ihriskom a bufetom, možnosť športového vyžitia na korčuliarsko - cyklistickej hrádzi.


Kontakt:
Juraj Herceg
0903 408 815

apartim@apartim.sk
www.apartim.sk