Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REA:: 1-izbový byt, BA II. Podunajské Biskupice, Bieloruská ulica

Typ
Predaj
Ulica
Bieloruská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Celková plocha
38 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
31.03.2021
Aktualizované
01.04.2021
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka exkluzívne na predaj 1-izbový byt o celkovej rozlohe 38,47 m2 z toho 4 m2 LODŽIA v lokalite Bratislava II. Podunajské Biskupice, Bieloruská ulica. Byt sa nachádza na 4. poschodí 8-poschodového zatepleného bytového domu s výťahom a bránami na elektromagnetický čip. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, samostatnej kúpeľne s vaňou, priestrannej izby s výstupom na lodžiu a samostatnej kuchyne s vlastnou priestrannou komorou. K bytu prislúcha aj pivničná kobka o rozlohe cca 1,5 m2. Parkovanie je verejné resp. rezidenčné.

STAV BYTU:
Byt je orientovaný na juhozápad, ponúkame ho na predaj v stave ako je možné vidieť na fotografiách aj so zariadením mimo TV. V minulosti boli pôvodné okná nahradené plastovými so žalúziami, vstupné dvere sú bezpečnostné. Pôvodná kuchynská linka bola taktiež nahradená novou. Na podlahách sa nachádza plávajúca podlaha alebo dlažba. Byt je kúpou voľný a čaká na rekonštrukciu podľa predstáv nového vlastníka. Vďaka priestrannej komore je tu možná zmena dispozície a úprava bytu na 1,5-izbový. Prevádzkové náklady činia cca 150,- euro / 1 mesiac.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, dobrú dostupnosť do centra mesta ale aj na diaľničný obchvat. V okolí sa nachádza škola, škôlka, nákupné centrá, lesopark a rameno Dunaja.

/ 1 - IZBOVÝ BYT / LODŽIA / VÝŤAH / ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA / BRATISLAVA II. PODUNAJSKÉ BISKUPICE / BIELORUSKÁ ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.