Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM – 2iz byt v novostavbe na Geologickej s parkovaním.

Typ
Prenájom
Ulica
Geologická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
11.06.2018
Aktualizované
11.06.2018
Cena 490,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Novostavba bytového domu v Podun.Biskupiciach na Geologickej ul.v tichej neprejazdnej ulici.Výmera 57 m2 + priestranná loggia 7 m2,+ komora, 6/7 poschodí s výťahom, vonkajšie parkovacie miesto .
Vstupná predsieň, obývačka priechodná do kuchyne, samost.spálňa, v kúpelni vaňa, toaleta oddelená, komora.
Kompl.zariadený nábytkom aj spotrebičmi.
Vhodný pre jednotl. Príp.pár s dieťaťom.Bez dom.zvierat.

V blízkosti Malodunajská hrádza/cyklotrasa, lesopark, MHD a kompl.občianska vybavenosť.
Voľný ihneď.
Cena za prenájom bytu: 490,- + 100,-eur energie
Kontakt na makléra: 0948 080 115, emmakler@centrum.sk
Informácia o platbách pre záujemcu:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného s energiami (590,-eur) + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis , poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu/.