Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 436 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Ambrózy
peter.ambrozy@artegos.eu
0908 45 45 44

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2i byt v Podunajských Biskupiciach

Typ
Prenájom
Ulica
Bodrocká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.10.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 550,00 €/mes.
Peter Ambrózy Artegos s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 45 45 44

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2 - izbový byt v Podunajských Biskupiciach na Bodrockej ulici.

Čiastočne zrekonštruovaný byt sa nachádza na zvýšenom prízemí zatepleného bytového domu s výťahom. Dispozične pozostáva s predsiene, obývacej izby, spálne s vstavanou skriňou, kuchyne, samostatnej kúpeľne a WC.  Internet a TV sú zavedené po optickom kábli (Orange) a sú zahrnuté v cene nájmu.  

V byte je povolený malý pes! 

Lokalita  poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, dobré napojenie na diaľničný obchvat, v blízkosti sa nachádza škola, škôlka, obchody, reštaurácie, zastávky MHD, detské a športové ihriská,  atď. 

Celková cena prenájmu je 550,- € 

 

Bližšie info a kontakt: Peter Ambrózy, peter.ambozy@artegos.eu, tel.: 0908 45 45 44

  

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu