Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 457 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, moderný 2i byt v novostavbe v blízkosti Ružinova, BA II

Typ
Predaj
Ulica
Geologická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Celková plocha
62 m2
Počet izieb
2
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
29.03.2021
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na predaj, útulný a kompletne zariadený 2i byt v novostavbe bytového domu v blízkosti lesoparku na Geologickej ulici, Podunajské Biskupice, BA II. Priestranný byt v tichej slepej uličke, na hranici s Ružinovom, má rozlohu 62 m2 s pivnicou (1,6m2) na poschodí vrátene pohodlného balkónu (7,2m2) a je situovaný na 3./ 6.posch. s výťahom s bezbariérovým vstupom z podzemnej garáže. Štýlový a svetlý byt s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva kompletne zariadený nábytkom na mieru vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi vyššej rady, kúpeľňa s pohodlnou vaňou ucelená nábytkom a práčkou a samostatná toaleta. Spálňa ideálne vybavená posteľou na mieru s nočnými stolíkmi a šatníkovou skriňou. Obývacia izba s obývacou stenou s LED TV, či komfortnou sedačkou, všetko veľmi elegantne navrhnute dizajnérom. V byte s výhľadmi s orientáciou na dve svetové strany dotvárajú ideálne bývanie v kompletnej občianskej vybavenosti (v pešej dostupnosti potraviny, drogéria) a zelene či obľúbenej cyklotrasy.. Moderné prevedenie v novostavbe z roku 2006 s nízkymi nákladmi, atraktívna poloha pri Ružinove a Vrakunskom lesoparku mestom a príjemné prostredie zaručia nadštandardné bývanie s panoramatickým výhľadom na Karpaty z Rozhľadne Vrakuňa v lesoparku. Jedinečná bratislavská lokalita spájajúca život v prírode a ruch veľkomesta ponúka pohodlné bývanie pre klientov. Oceníte množstvo príležitostí na zdravú prechádzku či cyklotúru ako aj blízky lesopark a Dunajské rameno všetko vhodné na aktívny relax. Komfort strategickej polohy v tesnej blízkosti Ružinova aj bohatá občianska vybavenosť: potraviny, pošta, banka alebo lekáreň. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie až ZA frekventovanou križovatkou ako aj na diaľničné obchvaty a zástavky MHD. Možnosť kúpiť alebo prenajať si vlastné parkovacie miesto v garáži..
Ideálna ponuka pre investora s výnosom už od 3,1% p.a., keďže predávajúci je pripravený zostať v byte ako platiaci nájomca.
TOPPONUKA