Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Andrea
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom zrekonštruovaného 1-izb bytu na Bielorus

Typ
Prenájom
Ulica
Bieloruská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Cena 400,00 €
Miškusová Andrea Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Prenájom zrekonštruovaného 1-izb bytu na Bieloruskej ulici. Kompletne zariadený a priestranný. Byt má rozlohu 32 m2 a je zrekonštruovaný. Rozloženie bytu je nasledovné: - predsieň so vstavanou skriňou - kuchyňa s jedálenským stolom, stoličkami a novou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi - práčka a chladnička. Súčasťou je aj základné kuchynské vybavenie - izba s rozťahovacím gaučom, stolíkom a manželskou posteľou 140x200 - kúpeľňa s WC. Súčasťou výbavy je chladnička, práčka, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica a internetová prípojka s Magio TV a WiFi. Byt sa nachádza na 3. poschodí bytového domu bez výťahu. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Perfektná poloha, bezpečné a udržiavané okolie, vynikajúca dostupnosť a občianska vybavenosť (parkovanie, zastávky MHD, obchody, reštaurácie, parky ...) K dispozícii ihneď. Cena je kompletná vrátane energií, internetu a Magio televizie Cena. 400 €/mesiac V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385.