Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Izabela Vrablecová
izabela.vrablecova@butterfly-reality.sk
+421 944 139 797

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E D A J - 1-izbový byt na Bodrockej - Podunajské Biskupice

Typ
Predaj
Ulica
Bodrocká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Celková plocha
36 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
22.04.2022
Aktualizované
12.05.2022
Cena 141 900,00 €
Ing. Izabela Vrablecová Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 944 139 797

Popis nehnutelnosti

Butterfly-reality ponúka na predaj 1-izbový byt na Bodrockej ul. (Bratislava II. – Podunajské Biskupice-Dolné hony).CHARAKTERISTIKA BYTU:

-Bodrocká 23

-32 m2 + pivnica

-poschodie 3/4 (bez výťahu)

-orientácia SV (do vnútrobloku)DISPOZÍCIA BYTU:

Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, kuchyne s obývačkou a menšej izby. Byt prešiel dispozičnou zmenou, aby sa tak oddelila denná a nočná časť. Súčasťou zariadenia je nová kuchynská linka.BYTOVÝ DOM:

-panel

-zateplenýParkovať sa dá bezproblémovo v okolí bytového domu. V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť : potraviny BILLA, Lidl, TESCO, pošta, banka, reštaurácie, lekár, škola, škôlka, a tiež zastávky MHD a železničná stanica.Cena nehnuteľnosti: 143.000 €V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Izabela Vrablecová

izabela.vrablecova@butterfly-reality.sk

+421 944 13 97 97

www.butterfly-reality.sk