Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 625 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Bratislava/Dudvážska ul./4 izbový byt po rek.

Typ
Predaj
Ulica
Dudvážska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
29.07.2019
Aktualizované
03.09.2019
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj 4 izbový byt na Dudvážskej ul. v Podunajských Biskupiciach vedľa školy. bytový dom prešiel kompletnou opravou – zateplenie, oprava strechy v celom byte sú nové plastové okná, nové stupačky, rozvody vody na oknách vtútorné žalúzie a sieťky rozloha 78 m2 Dispozícia- Vstupná chodba, kúpeľňa so sprchou, oddelená toaleta, izba, priechodná obývacia izba, zasklená loggia, spálňa, kuchyňa s jedálňou, izba. v izbách sú laminátové parkety, na chodbe a v kuchyni dlažba k bytu prislúcha pivnica a kočikáreň poschodie 4p./4.p. – bez výťahu v blízkosti sa nachádza súkromná škola, škôlka, Tesco, Mhd v prípade potreby hypoteku vybavíme za Vás cena zahŕňa aj províziu a poplatky spojené s prevodom bytu viac info na osobnej obhliadke 0908 153 937 info@realityusmev.sk