Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Slávik
slavik@europareality.sk
0907592856

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 3 izb byt na začiatku Petržalky

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Blagoevova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.01.2022
Aktualizované
10.01.2022
Cena 600,00 €/mes.
Ján Slávik Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3 izbový čiastočne zrekonštruovaný a zariadený byt 72m2 + zasklená loggia s troma samostatnými izbami na začiatku Petržalky na Blagoevovej ulici. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome na 3/12 poschodí s dvoma výťahmi s oknami orientovanými na Sever a Juh s krásnym výhľadom na mesto. Byt sa prenajima s nábytkom na fotkách no v prípade záujmu je možné nábytok doplniť či čiastočne odobrať. K bytu prislúcha aj pivnica priamo na poschodí. Dobrý susedia, dostupné parkovanie pri dome a ideálna poloha bytu blízko centra mesta aj diaľničného obchvatu.

Cena nájmu: 600 €/mesiac vrátane energií

Kontakt: Ján Slávik tel: 0907 592856 mail: slavik@europareality.sk